19 MAJA 2024 | UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny. Za tydzień przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy.

2. Zachęcamy do kupna i lektury Gościa Niedzielnego. Do nabycia jest również Gość Extra w cenie 14 PLN poświęcony świętym matkom świętych.

3. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.45.

4. Dziękujemy za zrozumienie potrzeb materialnych parafii i złożone dzisiaj ofiary na kolektę gospodarczą.

5. Dzieci komunijne z PSP nr 5 w ramach Białego Tygodnia uczestniczą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 w nabożeństwach majowych i wieczornej Eucharystii.

6. W tym tygodniu dzieci pierwszokomunijne z PSP nr 29 mają próby według harmonogramu na stronie internetowej. Do Sakramentu Pokuty dzieci przystąpią w czwartek, a Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w sobotę. Spowiedź dla rodziców dzieci komunijnych będzie w piątek po mszy wieczornej. Zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian o gorącą modlitwę w intencji tych dzieci oraz tych, które już przyjęły I Komunię, aby w ich sercach oraz sercach ich rodziców zawsze było miejsce dla Pana Jezusa.

7. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza w czwartek po mszy wieczornej na modlitwę w intencji zniewolonych.

8. Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji parafii i miasta rozpocznie się w najbliższy piątek po mszy wieczornej. Zapraszamy do modlitwy.

9. W tym tygodniu również Droga Neokatechumenalna prowadzi nocne czuwania z środy na czwartek i z czwartku na piątek. Rozpoczęcie o godz. 23.00.

10. W najbliższą sobotę odbędzie się w Szwedzkiej Górce Dzień Skupienia Apostolstwa Dobrej Śmierci. Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej.

11. Zapraszamy na pielgrzymkę dziękczynną za dar I Komunii Świętej w sobotę 8 czerwca do klasztoru franciszkanów w Prudniku-Lesie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.30.

12. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

• Jadwiga Dachnij, ul. Hubala, l. 67,
  • Witold Urbaniak, l. 65.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Transmisja LIVE

transmisja